Menu
Your Cart

4% sleva na všechny nákupy nad 1200 Kč

Koření jednodruhové celé

Koření jednodruhové celé
Značka: TRS Model: 85KL
(TRS) Karí lístky 30 g - Koření jednodruhové celé - Kari Listy (Curry Leaves) se používají k poskytnutí extra aroma pro indickou a srílanskou kuchyni. Má také více zdravotních výhod.Kari listy (Curry Leaves) mají mnohostranné využití téměř ve všech receptech Indie, které se také používají ..
75 Kč Cena bez DPH:65 Kč
Značka: Heer Model: 450A2
Heera Celá kurkuma 100g - Kurkuma Celá (Turmeric Whole) se svou lesklou žlutou barvou je známá jako lék, barvivo a ochucovadlo od roku 600 př. N.l. Je základní složkou kari prášku a spousty asijských směsí koření. Je to základní asijská směs koření. Zatímco kurkuma má dlouhou historii zdraví pr..
39 Kč Cena bez DPH:34 Kč
Značka: TRS Model: 0061
Skořice celá 400 G - Koření jednodruhové celé -  Skořicová tyčinka (Cinnamon Stick) je koření získané z vnitřní kůry několika druhů stromů z rodu Cinnamomum. Skořice se používá hlavně jako aromatické přísady a příchutě v široké škále kuchyní, sladkých i slaných pokrmů, snídaňových cer..
159 Kč Cena bez DPH:138 Kč
Značka: TRS Model: 0007
(TRS) FENNELOVÁ SEMENA SEŠE 100G - Koření jednodruhové celé -  Úžasná semínka fenyklu s velkými přínosy pro zdraví. Semena fenyklu jsou skutečně zásobárnou mnoha životně důležitých vitamínů. V těchto semenech jsou koncentrovány zejména vitamín A, vitamin E, vitamin C a mnoho vitaminů ..
35 Kč Cena bez DPH:30 Kč
Značka: TRS Model: 0006
Hořčičné Semínko Celé (TRS) 100 g -  Koření jednodruhové celé - ..
39 Kč Cena bez DPH:34 Kč
Značka: TRS Model: 0010
(TRS) Rozinky Zelené 100G - Koření jednodruhové celé - Zelené Rozinky (Green raisin) mají bezkonkurenční chuť, nutriční hodnotu a přírodní vůni, které vás jistě omráčí a uspokojí vaše sladké zuby. Jsou vždy zdravou volbou pro uspokojení vašich sladkých zubů. Také vysoký obsah určitých anti..
35 Kč Cena bez DPH:30 Kč
Značka: TRS Model: 0015
(TRS) Bobkové listy  30G    - Koření jednodruhové celé -  Bobkové listy (Bay leaves) se používají v biryanis, kormách, polévkách a dušených pokrmech atd., Kde pokrmu dodává jeho ostré a výrazné aroma. Bobkové listy mají mnoho vlastností, díky nimž jsou užitečné při..
75 Kč Cena bez DPH:65 Kč
Značka: TRS Model: 0018
(TRS) Hnědý Hořčičné semínko  400G - Koření jednodruhové celé -  Červenohnědá příchuť Hnědá Hořčice (Brown Mustard) se od minulosti pěstuje a používá také v Indii. Ačkoli jsou často zmiňovány jako Brassica nigra Seeds, jsou ale speciální odrůdou. Hnědá hořčičná semena mají p..
119 Kč Cena bez DPH:103 Kč
Značka: TRS Model: 0023
(TRS) Ajwain lovage seeds 300G - Koření jednodruhové celé - Ajwain (Lovage Seed) patří do rodiny petrželky a svým aroma a chutí připomíná tymián.Ajwain je odvozen z bylinné rostliny. Jeho oválné, malé plody semene jsou světle hnědé schizokarpy. Tento Ajwain se liší od mírně olivově zelené až hn..
99 Kč Cena bez DPH:86 Kč
Značka: TRS Model: 0024
(TRS) Ajwain lovage seeds 1KG - Koření jednodruhové celé - Ajwain (Lovage Seed) patří do rodiny petrželky a svým aroma a chutí připomíná tymián.Ajwain je odvozen z bylinné rostliny. Jeho oválné, malé plody semene jsou světle hnědé schizokarpy. Tento Ajwain se liší od mírně olivov..
239 Kč Cena bez DPH:208 Kč
Značka: TRS Model: 0034
Pepř černý celý 100g - Koření jednodruhové celé -  Černý pepř (Black Pepper) Celá se obvykle suší a používá se jako koření a koření. Černý pepř můžete použít jako přísadu do receptů a přidat tak koření a chuť. Může být použit na drůbež, vepřové maso, steaky, mořské plody, pečeně,..
69 Kč Cena bez DPH:60 Kč
Značka: TRS Model: 0038
(TRS) Hnědý Hořčičné semínko 1KG - Koření jednodruhové celé -  Červenohnědá příchuť Hnědá Hořčice (Brown Mustard) se od minulosti pěstuje a používá také v Indii. Ačkoli jsou často zmiňovány jako Brassica nigra Seeds, jsou ale speciální odrůdou. Hnědá hořčičná semena mají pod..
169 Kč Cena bez DPH:147 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 36 (celkem stran 3)