Menu
Your Cart

4% sleva na všechny nákupy nad 1200 Kč

Mouky / Flours

Mouky / Flours
Značka: TRS Model: 45PL
TRS Bílá kukuřičná moučka 500g -  Mouky / Flours -  Mouka z bílé kukuřice (neboli kukuřičná mouka, jak je zde uvedena), která je velmi podobná kukuřičné mouce, je obilné zrno. Poprvé ho začali používat lidé v Mexiku. Je velmi jemné a bílé barvy. Kukuřice se obvykle používá jako náhrad..
39 Kč Cena bez DPH:34 Kč
Značka: TRS Model: 6666
TRS Cizrnová Mouka 2 kg -  Mouky / Flours - Gramová mouka, besanová mouka nebo cizrnová mouka je široce používána v každé indické kuchyni. Besan je základní potravinou Indie. Díky své hladké struktuře a chutné ořechové chuti také zvyšuje zdraví těla. Je bohatý na bílkoviny, vlákninu a..
195 Kč Cena bez DPH:170 Kč
Značka: TRS Model: 12KA4
TRS Jemná Kukuřičná Moučka 500g - Mouky / Flours - Kukuřičná mouka je obzvláště oblíbená mouka pro výrobu sladkého pečiva v Indii a Pákistánu. Smíchaný s trochou pšeničné mouky se také používá k výrobě chleba. Kukuřičná mouka se vyrábí jemným a pečlivým mletím kukuřičných zrn a je také známá ja..
39 Kč Cena bez DPH:34 Kč
Značka: TRS Model: 42KA1
TRS Kokosová Mouka 300g -  Mouky / Flours - Chcete jídlu přidat exotický nádech? Kokosový prášek TRS je vyroben z vysušeného kokosu a je ideální pro přípravu thajských a jiných orientálních pokrmů.Kokosový prášek ( Coconut Powder) míchá některé snadno měřitelné tuky do vašich obl..
69 Kč Cena bez DPH:60 Kč
Model: 012403
TRS Kokosová Strouhanka 300g - 012403 - Mouky / Flours..
69 Kč Cena bez DPH:60 Kč
Značka: TRS Model: 01TR
TRS Lapsi Flour 1kg  - Mouky / Flours -  Cracked Wheat / Lapsi Flour / Fada je cenná přísada do pečiva, která je prospěšná pro zdraví.  Cracked Wheat je všestranný produkt používaný v mnoha tradičních středomořských, severoafrických a západních pokrmech a pečivu.  Prasklá pš..
75 Kč Cena bez DPH:65 Kč
Značka: TRS Model: LOL
TRS Mletá Rýže 500g - Mouky / Flours - Mletá Rýže (Ground Rice)  je hrubší verze rýžové mouky a používá se v indickém vaření hlavně k výrobě idlis a dosas - dušený rýžový pudink a rýžová placka. Může být také použit pro různé pudinky a sladkosti. Mletá rýže (Ground Rice) se ..
39 Kč Cena bez DPH:34 Kč
Značka: TRS Model: 404
TRS Tapioca Sabudana 500g -  Mouky / Flours - Sago Pearl nebo Sabudana je vyrobena z kořene Tapioky; bílá, neprůhledná semena vznikají zpracováním kořene tapioky. Kořeny tapioky se rozvlákňují a drtí různými stroji a mléčná směs se extrahuje, tato mléčná sloučenina se pak praží nebo vaří z..
65 Kč Cena bez DPH:57 Kč
Značka: Bajwa Model: 0028
Bajwa corn flour 150G -  Mouky / Flours - Kukuřičná nebo kukuřičná mouka, obvykle ve žluté barvě. Kukuřice je jedním z oblíbených a oblíbených obilných zrn. Díky své chuti a zdravotním přínosům. Existuje mnoho receptů, které můžete připravit z kukuřičné mouky. Je to dobré pro oči. Slo..
49 Kč Cena bez DPH:43 Kč
Značka: TRS Model: 0065
popraskané pšenice 1000G - 0065 - Mouky / Flours..
69 Kč Cena bez DPH:60 Kč
Značka: TRS Model: 0122
RAGI MOUKA 1Kg -  Mouky / Flours -  Ragi Mouka poskytuje cenné zdravotní výhody. Je to nákladově efektivní zdroj různých živin. Ragi mouka se používá v různých potravinách od rotis, parathas, dosas. Také další různé pokrmy, jako je dort, idli, chléb a také slouží ke krmení dětí ve for..
79 Kč Cena bez DPH:69 Kč
Značka: Ashirvad Model: 0233
AASHIRVAAD MOUKA 5 kg - Mouky / Flours -  Aashirvaad Atta / Mouka poskytuje důležitou celkově výživnou a zdravou vlákninu z celých zrn, která jako součást celkové zdravé výživy může pomoci zlepšit hladinu cholesterolu v krvi a snížit riziko srdečních onemocnění, mrtvice, obezity ..
350 Kč Cena bez DPH:304 Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 13 (celkem stran 2)