Menu
Your Cart

4% sleva na všechny nákupy nad 1200 Kč

HEERA Kari listy 20g

HEERA Kari listy 20g
HEERA Kari listy 20g

HEERA Kari listy 20g - Koření jednodruhové celé -  Kari listy (Curry Leaves)  se používají k poskytnutí extra aroma pro indickou a srílanskou kuchyni. Má také více zdravotních výhod. Kari listy mají mnohostranné využití téměř ve všech receptech Indie, které se také používají v rýži. S chutí se používá také pro lékařské a kosmetické účely. Kari listy (Curry Leaves) jsou plné rostlinných sloučenin a jsou bohaté na antioxidanty, což podporuje celkové přínosy pro zdraví. Má dobrou příjemnou a silnou vůni. Tato místní indická bylina je bohatá na různé živiny.

Kari listy (Curry Leaves) se konzumují syrové, přidávají se do kari, salátu a mají téměř celou řadu subjektů. Používá se také k mytí obličeje k léčbě akné a pupíků.

Listy kari (Curry Leaves) jsou citrusová, aromatická bylina zvýrazňující chuť, která vašemu jídlu dodává výraznou vůni a jedinečnou půvab. Tyto lesklé a majestátní listy mají krásný podlouhlý tvar a lesklý tmavě zelený odstín, což z nich činí jednu z nejkrásnějších bylin, jaké najdete.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý
79 Kč
Cena bez DPH: 69 Kč
Cena v bonusových bodech: 130
  • Skladem: 8
  • Věrnostní body: 6
  • Model: 0086
  • Hmotnost: 20.00g