Menu
Your Cart

4% sleva na všechny nákupy nad 1200 Kč

Shan Mixed Pickle 300g

Shan Mixed Pickle 300g
Nejnovější
Shan Mixed Pickle 300g

Shan Mixed Pickle 300g

Smíšené okurky obsahují čerstvé ovoce a zeleninu konzervované v soli, hořčičném oleji a octě s kořením. Typický bengálský nálev chutná kyselě a horkě / sladce. Nakládané chilli v octě pro tuto kyselou a kořeněnou chuť. Velmi bezplatné koření vyrobené z přírodních zelených chilli a jiných koření. Autentická asijská chuť. Smíšené okurky se nejlépe používají jako doprovod k tradičním hlavním jídlům, jako je Khichuri, rýže a maso a zelenina, a také jako chutné předkrmy.

Dva z nejoblíbenějších druhů ovoce, které se používají v indických nálevech, jsou manga a limety - a naše směsná náleva vám poskytne to nejlepší z obou světů. Kombinace těchto šťavnatých plodů s poněkud exotičtější Karamda (kyselé, zelené asijské ovoce) s autentickým kořením. Chutná skvěle s vaším oblíbeným kari nebo jako delikátní doplněk ke každodennímu salátu nebo sendviči.

Pikantnost: Velmi horká

Složení: Ovoce (35%) (Mango, Limetky, Karamdas), Rostlinný olej, Zelenina (24%) (Chilli papričky, Mrkev), Sůl, Hořčice, Koření, Pískavice řecké sůl, Kyselina octová.

Tento výrobek obsahuje hořčici a může obsahovat stopy arašídů nebo ořechů. Bez umělých barev a chutí. Vhodné pro vegetariány.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
Špatný Dobrý
49 Kč
Cena bez DPH: 43 Kč
Cena v bonusových bodech: 100
  • Skladem: 9
  • Věrnostní body: 5
  • Model: 46L45
  • Hmotnost: 300.00g